Ne demek?

Caddebostan Otoparkı, İstanbul’un yeşillik alanları içinde belki bile en eğlenceli, en cıvıl olanı. Özellikle havalar doğru olduğunda bitişik semtlerde ne derece genç bünye var ise çimlere hücum ediyor. Basket sahaları doluyor, mini parkta çocuklar ve onları izleyen anneler beliriyor, yalı şeridinin her indinde bir devinme gözleniyor. Bu anlamda özellikle Caddebostan Migros ve çevresi Rock’n Coke’u aratmayacak nitelikte. Çevrede kaykaycısından müzisyenine çmüsavi çtay ölümlü, ayrıca hayatınızın insanını de bulabilirsiniz.

Çok uluslu balaban şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini çok şirket Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolaylıkla duyuru verebilir, aramış olduğunız adaya çabucak ulaşabilirsiniz..

Giriş kapısından 150 metre sonra, sol koldaki merdivenlerin sonuna gizlenmiş Baraka’ya uğrayın. Denize sıfır bu küçümencik ve salaş çay ocağında yaz gecelerinde soğuk arpa suyu da bulabilirsiniz.

Dünyanın en filinta havuzlarının tabiattan çıktığını gösteren bu ışıkğraflar dünyanın ne denli ömre bedel başüstüneğu bir kere daha soyıtlıyor.

Bu arada otoparkın bir sair özelliği de siyah pisik kolonisi. İsterseniz oturup sayın, 11 adet yağız pisik var irili ufaklı. Bir de falcı eksikli var. Bir ‘yirmilik’ almadan yakanızı bırakmıyor, haberiniz olsun.

Yığınçuklular döneminde inşa edilen Sinop Dam, 1997 yılına kadar siyasal mahkumların göndermiş olduğu dam olarak varlığını sürdürdü. Müzeye devirtürülen hapishanede Refik Halit Karay, Sabahattin Ali ve Soylu Fazıl Kısakürek kabilinden adlar kalmış.

Tasar çizimından hareketle, burada gladyatör dövüşleri yapıldığı düşünülmektedir. Şehrin giriş kapısında tanrıça Medusa'dan korunmak bâtınin çalışmalenmiş bir Medusa figürü bulunmaktadır. 

İstanbul denilince akla mevrut yegane yerlerden birisi Galata Kulesi'dir. İstanbul'un eşsiz manzarasını gözler önüne seren cihannüma, yağmurlu bir havada İstanbul'u seyrederek kahvesini yudumlamak isteyenler bağırsakin bir numaralı mekan.

Eğer Medusa Heykeli alan dursaydı dünyayı tersine çevireceğine dayalı görüşler bulunuyor! İçine girdiğinizde tarihin ve bu özel yapının kokusunu hissedebilirsiniz.

Kokoreç eğer olmazsa olmazı, öbür sakatat ürünleri de kaçırılmamalı. Kuzu şiş ile bitiş bünyelabilir. Mezeleri bile ayrı aldatıcı.

Bir dahaki sefere değerlendirme yaptığımda kullanılmak üzere adımı, elektronik posta adresimi ve web site adresimi bu tarayıcıevet kaydet.

Park Ana yol sakinleri sinein yaz-kış alternatif bir yürüyüş parkuru. Geceleri ıssız olmasına rağmen yılbaşı kabil özel günlerde Hyde Otopark misali konserlere görüntü oluyor. Sıkıntısızşamgiyecekü saatlerinde otopark öncesi ve sonrası bir şeyler atıştırmak isterseniz, caddeye çıkmadan yemeden içmeden parkın alınsında yeni açılan Cafe Galeri’nin kırmızı Buradan öğrenin dekoru içre saatler geçirebilirsiniz.

İş, gezim ve zevküsefa ammaçlı konaklamalarınız derunin benzersiz kalite anlayışıyla bakım veren Elite World Otelleri'nde konfor, zarafet, emniyet ve modern teknolojik ast kuruluşyı bir arada bulabilirsiniz.

1 Mayıs 1948’bile okuyucusuyla mülaki Hürriyet, ilk günden bu yana "Tarafsız ve deposundan yakınlarında yüklem" ilkesinden ödün vermeksizin neşriyat hayatını sürdürmekte, kesimünün öncü ve örnek gazetesi konumunu elan da öteye götürerek küresel bir medya markası olma iddiasıyla geleceğe uzanmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *